flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті

ЛЬВІВСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» судова влада в Україні відповідно до конституційних засад поділу влади здійснюється незалежними та безсторонніми судами, утвореними законом.

Суд, здійснюючи правосуддя на засадах верховенства права, забезпечує кожному право на справедливий суд та повагу до інших прав і свобод, гарантованих Конституцією і законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Апеляційними судами з розгляду господарських справ, є апеляційні господарські суди, які утворюються у відповідних апеляційних округах (ч.3 ст.26 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Відповідно до указу Президента України №454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» ліквідовано Львівський апеляційний господарський суд та утворено Західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську та Чернівецьку області, з місцезнаходженням у місті Львові.

Згідно з частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Таким чином, Львівський апеляційний господарський суд продовжує здійснювати правосуддя до початку роботи новоутвореного суду.

Повноваження апеляційного суду:

1) здійснює правосуддя у порядку, встановленому процесуальним законом;

2) аналізує судову статистику, вивчає та узагальнює судову практику, інформує про результати узагальнення судової практики відповідні місцеві суди, Верховний Суд;

3) надає місцевим судам методичну допомогу в застосуванні законодавства;

4) здійснює інші повноваження, визначені законом.

Предметна, суб’єктна, інстанційна та територіальна юрисдикція господарських судів (Глава 2 ГПК)

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

У суді працює телефонна "гаряча лінія" з питань організаційного забезпечення діяльності суду за номером (032) 275-13-61, де можна отримати інформацію щодо руху справ та оперативно отримати всю необхідну інформацію, що стосується організації роботи суду.

Надсилайте свої повідомлення та пропозиції щодо вдосконалення роботи суду на адресу електронної скриньки прес-служби Львівського апеляційного господарського суду: pres.sluzhba@lva.arbitr.gov.ua

Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці суду в соціальних мережах Facebook та Twitter!!!