Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

До уваги громадськості та учасників судових проваджень!

05 січня 2018, 10:00

29 грудня 2017 року на офіційному веб-сайті Президента України оприлюднено Указ №454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах», відповідно до якого, ліквідовані апеляційні господарські суди, зокрема і Львівський апеляційний господарський суд.

Одночасно утворено Західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську та Чернівецьку області, з місцезнаходженням у місті Львові.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Звертаємо вашу увагу, що згідно з частиною 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Таким чином, Львівський апеляційний господарський суд продовжує здійснювати правосуддя до початку роботи новоутвореного суду.