flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Координаційна зустріч з питань комунікації

03 лютого 2017, 11:00

 

31 січня - 1 лютого 2017 року у м. Києві відбулась координаційна зустріч з питань комунікацій судової системи України, яка проходила за участю та підтримки українсько - канадського проекту «Проект підтримки судової реформи в Україні».

Головною метою зустрічі робочої групи було складання плану заходів в напрямку покращення комунікації судів України для запровадження ефективної координації діяльності у сфері комунікації інституцій судової влади між собою та обговорення ролі налагодження зв’язків між судами та зацікавленими сторонами з ціллю підвищення рівня довіри та позитивного іміджу судової системи.

До робочої групи увійшли: Оксана Лисенко – начальник відділу взаємодії із ЗМІ секретаріату Вищої ради юстиції, Світлана Максимова – начальник відділу комунікації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Катерина Вороненко – начальник управління взаємодії із ЗМІ Верховного суду України, Олександр Сасевич та Людмила Волкова – члени  Ради суддів України, Ольга Какауліна – представник Прес-центру судової влади, ДСА України, Наталія Буряк - представник Національної школи суддів України.

Також були залучені представники пілотних регіонів проекту (Одеська область, Івано-Франківська та місто Львів).

Від Львівського апеляційного господарського суду взяла участь Мирослава Половко – провідний спеціаліст відділу міжнародно-правової роботи та зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

З канадського боку у зустрічі, окрім керівників проекту – Олега Шакова, Наталії Городецької, Ігора Осики, Михайла Буроменського, участь прийняла та поділилась своїм практичним досвідом Дженніфер Стейрс - Директор з питань комунікацій Офісу забезпечення судової влади провінції Нова Шотландія.

 

Під час міні-тренінгу Дженніфер розповіла про найкращу практику стосовно найбільш проблематичних питань, з якими зіштовхується прес-центр  суддівства в Канаді, включаючи питання підвищення професійної кваліфікації журналістів, які висвітлюють роботу судів та судових органів; заохочення ЗМІ у висвітленні тієї інформації, яку судовій владі необхідно донести до відома різних груп населення; використання соціальних мереж та медіа; контроль за доступом до інформації та координацій всередині судової системи і за поза її межами.