flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

  

Додаток 1
до Положення про забезпечення доступу
до публічної інформації у
Львівському апеляційному
господарському суді
 (зі змінами від 28.11.2016)
 
ПОРЯДОК
взаємодії Львівського апеляційного господарського суду з представниками засобів масової інформації
 
1. Взаємодія Львівського апеляційного господарського суду (далі - Суд) із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації (далі - ЗМІ) відбувається відповідно до Конституції України, Законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні у засобах масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», Положення про апарат Львівського апеляційного господарського суду.
2. Організація роботи із взаємодії Суду зі ЗМІ здійснюється прес-службою Суду .
3. Відвідування судових засідань представниками ЗМІ здійснюється без попередньої акредитації, а представниками іноземних ЗМІ - за акредитаційною карткою, виданою у прес-службі Міністерства закордонних справ України, крім випадків проведення закритих судових засідань відповідно до процесуального законодавства.
4. Представники ЗМІ можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.
5. Проведення в залі судового засідання фотозйомки та відеозйомки інших осіб присутніх в судовому засіданні допускається за наявності згоди на це зазначених осіб відповідно до законодавства.
6. Представники ЗМІ, присутні на судовому засіданні, мають дотримуватися загальних правил поведінки у судовому засіданні, вимог процесуального законодавства, не порушувати права інших осіб, не заважати здійсненню правосуддя.
7. Акредитація представників ЗМІ на офіційні заходи за межами судового розгляду, які проходять у Суді (або за межами організованими Судом) здійснюється на кожен захід окремо.
8. Списки представників ЗМІ, які висловили бажання бути присутніми на відповідному заході, складаються на основі телефонних та письмових заявок надісланих із зазначенням імен та прізвищ представників ЗМІ, які вони представляють, і в часових межах, визначених у прес-анонсі.
9. Інформування представників ЗМІ про заходи, які проводитиме Суд (прес-конференції, брифінги, міжнародні зустрічі тощо) відбувається шляхом завчасного розміщення прес-анонсів на офіційному веб-сайті Суду, офіційній сторінці Суду в соціальних мережах Facebook та Twitter.
10. Представники ЗМІ повинні дотримуватись порядку допуску осіб до приміщення Суду, приходити завчасно (не пізніше, ніж за 10-20 хвилин до початку заходу), маючи при собі посвідчення.
11. Організаційне сприяння виконанню представниками ЗМІ професійних обов'язків та забезпечення їх інформаційними матеріалами на захід, що відбувається, здійснює прес-служба.
12. Висвітлення діяльності Суду у ЗМІ відбувається також шляхом розсилання прес-службою  повідомлень у друковані та електронні ЗМІ, на радіо та телебачення.
13. Відповіді на запити на інформацію ЗМІ залежно від її характеру і складності (інформація відкрита чи з обмеженим доступом) можуть надаватися в усній формі - на усні запити журналістів, та в письмовій формі - на письмові запити керівництва редакції.
14. Відповіді на інформаційні запити представників вітчизняних та іноземних ЗМІ щодо діяльності Суду готують у межах своєї компетенції прес-служба Суду та начальники інших структурних підрозділів апарату Суду відповідно до Положення.
15. Інформаційні запити, враховуючи специфіку діяльності ЗМІ, що потребують оперативного реагування, розглядаються у стислі строки.